Přihláška na Bunkrologický tábor 2019

Přihlášení dítěte, prosíme, proveďte následujícím způsobem:


1. Stáhněte si soubor s přihláškou do svého počítače - formulář přihlášky je ke stažení ZDE.  (Přihláška je ve Wordu - ve formátu .doc.)

2. Otevřete jej a vyplňte do patřičných kolonek údaje o přihlašovaném dítěti.

3. Poslední vyplňovanou položkou bude Vaše jméno (jméno toho, kdo přihlášku vyplňuje) a to pouze vypsané  - podpisy z obou stran se na přihlášku doplní při nástupu na tábor. 

4. Uložte soubor se všemi provedenými změnami (s vepsaným textem). Můžete soubor i přejmenovat tak, aby měl podobu např. "jmenoditete.doc".

5. Přihlašujete-li více dětí, pak pro každé dítěte, prosím, vyplňte samostatný formulář.

6. Soubor pak odešlete jako přílohu na e-mail hana.maresova@gmail.com.

 

Následně Vám e-mailem zašleme přidělený variabilní symbol a ostatní instrukce k platbě.

 
Přihlášku dítěte na Bunkrologický tábor 2019 doporučujeme neodkládat - z důvodu možného zaplnění kapacity tábora a již tradiční velký zájem o účast na táboře.

 
V případě potřeby individuálních podmínek platby za tábor nás neváhejte kontaktovat k domluvě.

POZN.: Doporučujeme pro dítě na dobu tábora uzavřít připojištění na úraz, na dítětem způsobenou škodu na zdraví či majetku někoho jiného, případně pojištění proti ztrátě zavazadel. 

 

Prosíme, věnujte pozornost těmto informacím:

Minimální podmínky a doporučení pro ty, co přijedou na akci či tábor s vlastní airsoftovou zbraní (již jí vlastní nebo si jí budou kupovat):

- zbraně by měly mít úsťovou rychlost od 110 do maximálně 120m/s, pokud možné schopné střelby jak jednotlivou ránou, tak dávkou a střelivo by mělo být o hmotnosti 0,20 gramu.

- vyvarovat se nekvalitních zbraní, napodobenin z Číny, plastovým vnitřnostem - je potřeba úsťová rychlost alespoň 100m/s – nekvalitní nebo nevhodná airsoftová zbraň bude mít následek zklamání dítěte

- kupovat zbraně, které odpovídají schopnostem dětí – dítě, které měří 130 cm, by nemělo mít kulomet, který váží 7,5 kg, nebo odstřelovací pušku, která má na délku přes 120 cm

- na tábor si dovézt pouze kvalitní střelivo, používat výhradně střelivo určené do airsoftových zbraní a ne do dětských hraček – může dojít k poškození zbraně, střelivo bude moci na táboře i koupit

- dovézt minimálně 2 kusy baterky + nabíječku. Dvě baterky jsou nutné, aby děti měly na výměnu v případě, že se jedna vybije za delší hry, neboť by pak museli hru opustit.

- dovézt si minimálně 1 ochranné brýle – bez ochranných brýlí se nemůže účastnit her

- dovézt si minimálně 2 zásobníky ke každé zbrani, aby v případě, že se jeden porouchá, mohli dále pokračovat ve hrách, neboť pokud budou mít jenom jeden zásobník, tak v případě jeho porouchání by musely končit minimálně ve hře.

 

Zbraně a výstroj - odborné poradenství a případně servis
Pro již  přihlášené děti na tábor jsme schopni zabezpečit (prostřednictvím našich sponzorů) odbornou konzultaci k pořízeným nebo pořizovaným zbraním (zdarma) a zevrubnou prohlídku pořízených zbraní. Dále jsme schopni zabezpečit i potřebné úpravy, opravy atd. za rozumné a dostupné ceny v odborném servisu, kde též případně doporučí a nabídnou vhodné řešení, případně novou nebo bazarovou zbraň. Dále jsem schopni doporučit již vyzkoušené dodavatele, u nichž  je možno zakoupit za rozumné ceny i některou výstroj, jako jsou chrániče, brýle, masky, ale i vesty, batohy atd...

Vypůjčení zbraně – kdo nevlastní vhodnou zbraň dle výše uvedených parametrů tábor je připraven zprostředkovat zapůjčení vhodné elektrické zbraně, včetně zásobníků, nabíječky a ochranných brýlí, a to za částku ve výši 800,-Kč za celou dobu konání tábora. Pokud budete využívat této možnosti je nutné tuto skutečnost poznamenat v rámci přihlášky a spojit se s Janem Marešem k zařízení dalšího.

 

Doporučení pro airsoftové nákupy
Pro nákupy airsoftových zbraní a potřeb plně doporučujeme našeho partnera 1. airsoftovou prodejnu Anareus na Praze 2, Bělehradská 24 (výstup metro C - stanice I.P.Pavlova), tram č. 11, 13 stanice Nuselské schody.
Otevírací doba : Po-Pá 12:00 - 18:00
Tel: +420 224 941 352
Mobil: +420 724 871 531


Pokud budete mít zájem o jakékoliv bližší info nebo si nebudete s čímkoliv vědět rady, kontaktujte Tatíčka (e-mail: bunkrak2010@gmail.com, telefon: 602 669 065).

 

Podmínky užívání zapůjčených airsoftových zbraní:

- Airsoftovou zbraň nepoužívat např. jako klacek a mlátit s ní do zdí, stromů nebo jí používat jako kosu a sekat traviny.
- Nevkládat do hlavně, hopové komory atd. cizí předměty
- Nevrážet hlaveň do země písku atd..
- Nevkládat zbraň do vody.
- Neprovádět žádné zásahy, opravy.
- Nenabíjet zbraně použitými, znečištěnými nebo nesprávnými kuličkami.
- Při odkládání zbraně z rukou je zakázáno ji pokládat na zem. Zbraň vždy bude postavena a opřena např. o zeď, strom, aby nedošlo k nechtěnému zašlápnutí ležící zbraně.
- Neházet se zbraní, nezkoušet její pevnost různým druhem ohýbání, namáhání apod.

Zacházení se zbraní v rozporu s výše uvedenými pravidly má za následek odebrání zbraně na určitou dobu nebo při závažnějším porušení pravidel anebo při opakovaném porušování pravidel na zbytek pobytu na táboře a to bez vrácení půjčovného.
Poškození zbraně vyvolané nevhodným zacházením, porušením některým pravidel či pokynů, se ten kdo si zbraň zapůjčil, zavazuje uhradit vzniklou škodu v plné výši.
Oprava poškození, které vzniklo běžným používáním airsoftové zbraně, je plně hrazena půjčitelem.
 

 


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

 

ts