Infoservis

K pravidlům tábora:

Základní bezpečnostní pravidla

Pravidla zacházení se zbraní

Pravidla her

Pravidla chování

Denní řád

 

Důležité informace a rady:

1) Bazarové zbraně (z druhé ruky)
Můžete se u nás vždy doptat na možnosti nákupu airsoftových zbraní tzv. z druhé ruky, které budou v perfektním stavu a za výhodnou cenu


2) Minimální podmínky a doporučení pro ty, co přijedou na akci či tábor s vlastní airsoftovou zbraní (již jí vlastní nebo si jí budou kupovat):

- zbraně by měly mít úsťovou rychlost od 110 do maximálně 120m/s, pokud možné schopné střelby jak jednotlivou ránou, tak dávkou a střelivo by mělo být o hmotnosti 0,20 gramu.

- vyvarovat se nekvalitních zbraní, napodobenin z Číny, plastovým vnitřnostem - je potřeba úsťová rychlost alespoň 100m/s – nekvalitní nebo nevhodná airsoftová zbraň bude mít následek zklamání dítěte

- kupovat zbraně, které odpovídají schopnostem dětí – dítě, které měří 130 cm, by nemělo mít kulomet, který váží 7,5 kg, nebo odstřelovací pušku, která má na délku přes 120 cm

- na tábor si dovézt pouze kvalitní střelivo, používat výhradně střelivo určené do airsoftových zbraní a ne do dětských hraček – může dojít k poškození zbraně, střelivo bude moci na táboře i koupit

- dovézt minimálně 2 kusy baterky + nabíječku. Dvě baterky jsou nutné, aby děti měly na výměnu v případě, že se jedna vybije za delší hry, neboť by pak museli hru opustit.

- dovézt si minimálně 1 ochranné brýle – bez ochranných brýlí se nemůže účastnit her

- dovézt si minimálně 2 zásobníky ke každé zbrani, aby v případě, že se jeden porouchá, mohli dále pokračovat ve hrách, neboť pokud budou mít jenom jeden zásobník, tak v případě jeho porouchání by musely končit minimálně ve hře.

 

3) Zbraně a výstroj - odborné poradenství a případně servis
Pro již  přihlášené děti na tábor jsme schopni zabezpečit (prostřednictvím našich sponzorů) odbornou konzultaci k pořízeným nebo pořizovaným zbraním (zdarma) a zevrubnou prohlídku pořízených zbraní. Dále jsme schopni zabezpečit i potřebné úpravy, opravy atd. za rozumné a dostupné ceny v odborném servisu, kde též případně doporučí a nabídnou vhodné řešení, případně novou nebo bazarovou zbraň. Dále jsem schopni doporučit již vyzkoušené dodavatele, u nichž  je možno zakoupit za rozumné ceny i některou výstroj, jako jsou chrániče, brýle, masky, ale i vesty, batohy atd...

Vypůjčení zbraně – kdo nevlastní vhodnou zbraň dle výše uvedených parametrů tábor je připraven zprostředkovat zapůjčení vhodné elektrické zbraně, včetně zásobníků, nabíječky a ochranných brýlí, a to za částku ve výši 800,-Kč za celou dobu konání tábora. Pokud budete využívat této možnosti je nutné tuto skutečnost poznamenat v rámci přihlášky a spojit se s Janem Marešem k zařízení dalšího.

 

4) Doporučení pro airsoftové nákupy
Pro nákupy airsoftových zbraní a potřeb plně doporučujeme našeho partnera 1. airsoftovou prodejnu Anareus. 

Nová adresa a otevírací doba:

U Pejřárny 1043/4B, Praha 4,
GPS: 50.0117886N, 14.4598653E,
9 minut autobusem č. 113 z metra Kačerov do zastávky Jalodvorská,
6 minut autem z Magistrály (D1), Jižní spojky nebo obchvatu Prahy (D0)

Otevírací doba : Po-Pá 12:00 - 18:00

Tel: +420 224 941 352
Mobil: +420 774 213 268
Email: airsoft (zavináč) anareus.cz

Pokud budete mít zájem o jakékoliv bližší info nebo si nebudete s čímkoliv vědět rady, kontaktujte Tatíčka (e-mail: bunkrak2010@gmail.com, telefon: 602 669 065).

 

5) Podmínky užívání zapůjčených airsoftových zbraní:

- Airsoftovou zbraň nepoužívat např. jako klacek a mlátit s ní do zdí, stromů nebo jí používat jako kosu a sekat traviny.
- Nevkládat do hlavně, hopové komory atd. cizí předměty
- Nevrážet hlaveň do země písku atd..
- Nevkládat zbraň do vody.
- Neprovádět žádné zásahy, opravy.
- Nenabíjet zbraně použitými, znečištěnými nebo nesprávnými kuličkami.
- Při odkládání zbraně z rukou je zakázáno ji pokládat na zem. Zbraň vždy bude postavena a opřena např. o zeď, strom, aby nedošlo k nechtěnému zašlápnutí ležící zbraně.
- Neházet se zbraní, nezkoušet její pevnost různým druhem ohýbání, namáhání apod.

Zacházení se zbraní v rozporu s výše uvedenými pravidly má za následek odebrání zbraně na určitou dobu nebo při závažnějším porušení pravidel anebo při opakovaném porušování pravidel na zbytek pobytu na táboře a to bez vrácení půjčovného.
Poškození zbraně vyvolané nevhodným zacházením, porušením některým pravidel či pokynů, se ten kdo si zbraň zapůjčil, zavazuje uhradit vzniklou škodu v plné výši.
Oprava poškození, které vzniklo běžným používáním airsoftové zbraně, je plně hrazena půjčitelem.
 


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

 

ts