Infoservis

Důležité informace a rady:


1) Bazarové zbraně (z druhé ruky)
Můžete se u nás vždy doptat na možnosti nákupu airsoftových zbraní tzv. z druhé ruky, které budou v perfektním stavu a za výhodnou cenu


2) Minimální podmínky a doporučení pro ty, co přijedou na akci či tábor s vlastní airsoftovou zbraní (již jí vlastní nebo si jí budou kupovat):

- zbraně by měly mít úsťovou rychlost do maximálně 130m/s, pokud možné schopné střelby jak jednotlivou ránou, tak dávkou a střelivo by mělo být o hmotnosti 0,20 – 0,25gramu.

- vyvarovat se nekvalitních zbraní, napodobenin z Číny, plastovým vnitřnostem - je potřeba úsťová rychlost alespoň 110 - 120m/s – nekvalitní nebo nevhodná airsoftová zbraň bude mít následek zklamání dítěte

- kupovat zbraně, které odpovídají schopnostem dětí – dítě, které měří 130 cm, by nemělo mít kulomet, který váží 7,5 kg, nebo odstřelovací pušku, která má na délku přes 120 cm

- na tábor si dovézt pouze kvalitní BIO střelivo, používat výhradně střelivo určené do airsoftových zbraní a ne do dětských hraček – může dojít k poškození zbraně, střelivo bude moci na táboře i koupit

- dovézt si minimálně 2 kusy baterky + kvalitní nabíječku. Dvě baterky jsou nutné, aby děti měly na výměnu v případě, že se jedna vybije za delší hry, neboť by pak museli hru opustit.

- dovézt si minimálně 1 ochranné brýle – bez ochranných brýlí se nemůže účastnit her 

- dovézt si minimálně 2 zásobníky ke každé zbrani, aby v případě, že se jeden porouchá, mohli dále pokračovat ve hrách, neboť pokud budou mít jenom jeden zásobník, tak v případě jeho porouchání by musely končit minimálně ve hře.

- před prvním použitím zbraní na táboře bude měřena jejich úsťová rychlost, pokud úsťová rychlost zbraní překročí povolenou úsťovou rychlost uvedenou na webu tábora nebudou moci děti takovouto zbraň použít pro akce na táboře. Doporučuji před odjezdem na tábor zkontrolovat zda úsťová rychlost přivážené zbraně odpovídá podmínkám.

 

3) Zbraně a výstroj - odborné poradenství a případně servis
Pro již přihlášené děti na tábor jsme schopni zabezpečit (prostřednictvím našich sponzorů) odbornou konzultaci k pořízeným nebo pořizovaným zbraním (zdarma) a zevrubnou prohlídku pořízených zbraní. Dále jsme schopni zabezpečit i potřebné úpravy, opravy atd. za rozumné a dostupné ceny v odborném servisu, kde též případně doporučí a nabídnou vhodné řešení, případně novou nebo bazarovou zbraň. Dále jsem schopni doporučit již vyzkoušené dodavatele, u nichž je možno zakoupit za rozumné ceny i některou výstroj, jako jsou chrániče, brýle, masky, ale i vesty, batohy atd...

Vypůjčení zbraně – kdo nevlastní vhodnou zbraň dle výše uvedených parametrů tábor je připraven zprostředkovat zapůjčení vhodné elektrické zbraně, včetně zásobníků, nabíječky a ochranných brýlí, a to za částku ve výši 1100,- Kč za celou dobu konání tábora. Pokud budete využívat této možnosti je nutné tuto skutečnost poznamenat v rámci přihlášky a spojit se s hlavním vedoucím tábora Janem Tatíčkem Marešem k zařízení dalšího. UPOZORŇUJI, ŽE POČET ZBRANÍ K ZAPŮJČENÍ JE OMEZEN

4) Doporučení pro airsoftové nákupy
Pro nákupy airsoftových zbraní a potřeb plně doporučujeme našeho partnera 1. airsoftovou prodejnu Anareus.
Adresa a otevírací doba:

U Pejřárny 1043/4B, Praha 4,
GPS: 50.0117886N, 14.4598653E,
9 minut autobusem č. 113 z metra Kačerov do zastávky Jalodvorská,
6 minut autem z Magistrály (D1), Jižní spojky nebo obchvatu Prahy (D0)

Otevírací doba : Po-Pá 12:00 - 18:00

Tel: +420 224 941 352
Mobil: +420 774 213 268
Email: airsoft (zavináč) anareus.cz

Pokud budete mít zájem o jakékoliv bližší info nebo si nebudete s čímkoliv vědět rady, kontaktujte Tatíčka (e-mail: bunkrak2010@gmail.com, telefon: 602 669 065).

 

5) Podmínky užívání zapůjčených airsoftových zbraní:

- Airsoftovou zbraň nepoužívat např. jako klacek a mlátit s ní do zdí, stromů nebo jí používat jako kosu a sekat traviny.
- Nevkládat do hlavně, hopové komory atd. cizí předměty
- Nevrážet hlaveň do země písku atd..
- Nevkládat zbraň do vody.
- Neprovádět žádné zásahy, opravy.
- Nenabíjet zbraně použitými, znečištěnými nebo nesprávnými kuličkami.
- Při odkládání zbraně z rukou je zakázáno ji pokládat na zem. Zbraň vždy bude postavena a opřena např. o zeď, strom, aby nedošlo k nechtěnému zašlápnutí ležící zbraně.
- Neházet se zbraní, nezkoušet její pevnost různým druhem ohýbání, namáhání apod.

Zacházení se zbraní v rozporu s výše uvedenými pravidly má za následek odebrání zbraně na určitou dobu nebo při závažnějším porušení pravidel anebo při opakovaném porušování pravidel na zbytek pobytu na táboře a to bez vrácení půjčovného.
Poškození zbraně vyvolané nevhodným zacházením, porušením některým pravidel či pokynů, se ten kdo si zbraň zapůjčil, zavazuje uhradit vzniklou škodu v plné výši.
Oprava poškození, které vzniklo běžným používáním airsoftové zbraně, je plně hrazena půjčitelem.
 


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

 

ts