Zveme vás na první letošní výlet!

5.1.2014

V neděli 12. ledna 2014 procestujem druhou půlku zeměkoule... .-)

Vážení bunkráci a příznivci,
rok se přehoupl a již zde máme naší první společnou akci v roce 2014 - první výpravu do přírody.

Zde jsou podrobnosti:

Kdy: v neděli 12. ledna 2014

Kam:
Putování z Karlštejna do okolí lomů Velká Amerika, Malá Amerika a Mexiko a pak zpět do Karlštejna.

Délka:
cca 13 km tj. počítejte časová délka, včetně zastávek na občerstvení, kochání se vyhlídkou či hrou a odpočinek, tak cca 5 - 6 hodin - vše záleží na nás, jak budeme šlapat a jak všechno zvládneme.

Trasa: povede od vlakového nádraží v Karlštejně po žluté turistické značce, následně se u rozcestníku pod hradem Karlštejn připojíme k červené turistické značce, na rozcestí u Dubu sedmi bratří se dále budeme držet žluté turistické značky, která nás postupně povede kolem krásných lomů nejprve to bude lom Malá Amerika, následně pak lom Mexiko a pak i lom Velká Amerika. Odtud půjdeme dále po žluté do obce Mořina a zde se na rozcestí dáme po modré turistické značce zpět do Karlštejna a na nádraží

Sraz:
v neděli 12. 1.2014 08:40 hod před vlakem na Hlavním nádraží v Praze, nebo můžete přistoupit přímo do vlaku kdekoliv na jeho trase Praha - Beroun, anebo se můžete připojit až na vlakové zastávce v Karlštejně, kde má vlak dle jízdního řádu být v 09:30 hod.

S sebou: Vhodné a dostatečné oblečení a obutí dle aktuálního počasí, nelze doporučit předem neb letošní počasí je takové rozmarné a nelze jej předvídat, dostatek jídla a pití na celou cestu neb po cestě jsou možné občerstvovny na jejím začátku a na jejím konci. Doporučuji i něco na opečení - možná se nám podaří i udělat si malý ohýnek a nejen se ohřát, ale i si něco opéct.

Návrat: zcela podle naší schopnosti zvládnout trasu. Vlaky odjíždějí z Karlštejna do Prahy ve 14:26; 14:56; 15:26; 15:56; 16:26; 16:56; 17:26; 17:56 hod

Pozvěte své kamarády i známé.

Kdo máte zájem se naší výpravy účastnit, nahlaste se prosím co nejdříve na známou e-mailovou adresu bunkrak2010@gmail.com i s uvedením počtu účastníků.

Těšíme se na Vás.

csm Tatíček :-)


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

 

ts