Mikulášská výprava!

27.11.2015

Jako každý rok ani letos nemůže chybět naše Mikulášská výprava. Tentokrát se uskuteční v sobotu 5. prosince - krásně nám to vyšlo. :-)

Trasa: povede od autobusové zastávky na náměstí v Jílovém u Prahy po modré turistické značce do Luk pod Medníkem. Cestou se zastavíme na krásné nové rozhledně Pepř. Na trase nás budou čekat různé úkoly a hry.

Délka: cca 8 km

Sraz: v sobotu 5. prosince 2015 v 09:45 hod na zastávce autobusu linky 332 - Praha Budějovická, nebo můžete přistoupit přímo do autobusu kdekoliv na jeho trase Praha – Jílové u Prahy, anebo se můžete připojit až na zastávce Jílové u Prahy náměstí kde má autobus dle jízdního řádu být v 10:42 hod.

S sebou:
Vhodné a dostatečné oblečení a obutí dle aktuálního počasí, nelze doporučit předem neb letošní počasí je takové rozmarné a nelze jej předvídat, batůžek s pláštěnkou nebo pončem.
Peníze na autobus do Jílového a na vlak na zpáteční cestu
Dostatek jídla a pití na celou cestu neb po cestě nejsou žádné občerstvovny.
Dále doporučuji jeden až dva buřty na opékání nad ohněm cestou.

Návrat: zcela podle naší schopnosti zvládnout trasu. Vlaky odjíždějí z Luk pod Medníkem do Prahy ve 15:09; 16:36; 17:38 hod. S tím, že díky výluce se jede z Vraného nad Vltavou na nádraží Praha Smíchova náhradní autobusovou dopravou.

Těšíme se na Vás.

Kdo máte zájem se naší výpravy účastnit, nahlaste se prosím co nejdříve na níže uvedenou e-mailovou adresu i s uvedením počtu účastníků a doby odjezdu.

Tatíček

+420602669065

bunkrak2010@gmail.com


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2023

 

ts