Důležité info: nástup na tábor a odjezd z tábora

13.6.2012

Protože se nám dny do začátku tábora již notně krátí, je na čase sdělit vám přesnější informace k nástupu na tábor a k odjezdu z tábora.

Počítejte jako vždy s vlastní dopravou. Příjezd do areálu Cyklocampu Staré Město pod Landštejnem si prosíme naplánujete na sobotu 30. června mezi 13tou a 14tou hodinou. Děti budeme přebírat postupně s veškerou dokumentací, tak prosíme o trpělivost než na vás přijde řada. Při příjezdu do areálu obdržíte kartičku s pořadovým číslem, abyste nemuseli při čekání stát ve frontě, ale mohli plně využít služeb místní restaurace a případně si prohlédnout areál. Po převzetí dítěte již budou mít děti svůj program. Vy ale samozřejmě můžete v areálu klidně zůstat i přes noc či déle - pokud si domluvíte pobyt v kempu zavčasu s vedením kempu (kemp bude asi hodně obsazen). Okolí je ideální pro vyjížďky na kole či turistiku, poblíž je in-linová dráha, lanové centrum, přírodní koupaliště, hrad Landštejn...

Určitě si nezapomeňte k předání dítěte připravit všechny věci dle seznamu (lékářské potvrzení, očkovací průkaz, kartičku pojištěnce, prohlášení o bezinfekčnosti + prohlášení rodičů k táboru (viz seznam věcí a formuláře), nůž dítěte, případně kapesné či osobní léky dítěte s rozpisem užívání.

Pokud budete chtít přijet za dítětem na návštěvu v průběhu tábora, je nutné sdělit nám tuto informaci nejméně den předem - může se stát, že bude mít dítě právě program mimo areál. Při vaší návštěvě není možné dítě uvolnit z programu a dítě nesmí opustit areál tábora. Dítě s vámi může pobýt v areálu tábora pouze v době, kdy to program umožňuje (např. polední klid nebo osobní volno). I proto doporučujeme domluvit se s námi předem, abyste si dítěte mohli užít co nejvíce. Je také možné vaše zapojení do programu dětí - i to je na předchozí domluvě a bývá to velmi vítáno jak dítětem, tak ostatními. Takže - chystáte-li se za námi v průběhu tábora, dejte vědět. :-) Případný pobyt v Cyklocampu (přes noc či více nocí) je nutné předem si domluvit přímo s Cyklocampem (www.cyklocamp.cz).

Odjezd z tábora naplánujte na sobotu 14. července s vaším příjezdem do areálu ideálně mezi 11tou a 12tou hodinou. V místní restauraci si po převzetí dítěte můžete klidně dát oběd, můžete zůstat i déle, po domluvě s vedením kempu i přes noc.
V den odjezdu se navíc konají na blízkém hradu Landštejně středověké slavnosti, které můžete po odjezdu z kempu navštívit.

V posledním týdnu před zahájením tábora prosíme ještě očekávejte na kontaktním mailu určité instrukce pro vaše děti - účastníky tábora.

Máte-li jakékoliv dotazy k průběhu tábora, nějaké důležité infromace například k nástupu či odjezdu dítěte, kontaktujte nás.

Těšíme se na vás a přejeme pěkný a úspěšný zbytek školního roku. :-)


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

 

ts