Aktuální informace pro rodiče

6.6.2011

Vážení přátelé, tábor se nám blíží mílovými kroky, a tak je na čase vás informovat o termínu nástupu, o odjezdu a dalších důležitých záležitostech.

Připomínáme, že je potřeba zajistit pro dítě potvrzení od lékaře (to doporučujeme již nyní, má platnost celý rok). Připravte si i to, které podepisujete těsně před nástupem na tábor Vy jako rodiče. Obě tato potvrzení se předávají při nástupu na tábor a najdete je zde na webu v sekci Formuláře.
Pozn. Máte-li obdobné platné potvrzení od lékaře, které mělo dítě například na školu v přírodě, pak toto můžete využít a nemusíte nechávat vystavovat nové.

Projděte si prosím také Seznam věcí na tábor, některé položky zde byly upraveny či doplněny. 
 
Nástup na tábor je v sobotu 2.7.2011. Příjezd vlastní dopravou je přímo na místo tábora (Cyklocamp Staré Město pod Landštejnem - mapa ZDE) mezi 13 a 14tou hodinou (ne dříve, ne později).
Odjezd z tábora je v neděli 17.7.2011, děti je možné si přebírat opět na místě tábora od 11ti hodin (do 12ti hodin).

Hned na začátku tábora spustíme zde na webu již tradiční Vzkazovník, přes který budete moci dětem posílat své vzkazy. Letos bude novinkou možnost, že i děti budou moci posílat vzkazy vám - tyto budou chodit na váš e-mail, který jste zadali jako kontaktní, tudíž doporučujeme jej po dobu tábora pravidelně sledovat.

Poštovní adresa na tábor je uvedena zde na webu v sekci Kontakty.
 
Pokud budete chtít přijet v době tábora za dítětem, je to možné. Můžete se i ubytovat v areálu Cyklocampu. Dítě však nebude možné uvolnit z táborového programu, pouze ve chvílích odpočinku je možné být s ním v areálu tábora. Doporučujeme v každém případě každou návštěvu předem ohlásit vedení tábora. Děti budou někdy bývat mimo tábor i delší dobu, tak abyste nejeli nějak zbytečně.
 
Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, volejte, pište, jsme na příjmu a rádi Vám cokoli osvětlíme.
 
Přejeme Vám krásné dny, příjemný zbytek školního roku a těšíme se již brzy nashledanou.

Vedení Bunkrologického tábora


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

 

ts