Nové sekce, nové informace

13.1.2011

Vy, kteří sleduje náš web pravidelně, jste si již jistě všimli nových sekcí v levém menu.

Konkrétně bychom vás rádi upozornili na sekci Kdo jsme?, kde se vám představí jednotliví členové našeho důstojnického týmu. :-) Můžete si nás prohlédnout na stylových fotografiích (před táborovou vlajkou). Fotografie jsou doplněny stěžejními informacemi o nás a o našich specializacích, na které se na táboře budeme zaměřovat. Vy už si tak pomalu můžete vybírat, která ze specializací Vás láká, které byste se chtěli hlouběji věnovat. S jednotlivými specializacemi, s jejich pojetím a zaměřením vás ale ještě mnohem šířeji seznámíme - již brzy.

V sekci formuláře najdou rodiče veškeré potřebné dokumenty: 
* přihlášku na tábor, 
* formulář, který potvrzuje dětský lékař a jehož součástí je potvrzení o bezinfekčnosti při nástupu na tábor - tuto část vyplňují rodiče a to až těsně před nástupem na tábor,
* prohlášení rodičů či zákonných zástupců (jde o strvzení toho, že rodiče před nástupem dítěte na tábor dostali všechny důležité informace) - k tomuto sem na web ještě brzy doplníme informace o režimu dne a Táborový řád 
* seznam věcí na tábor (abyste si jej mohli vytisknout a při balení vyškrtávat)

Co se týče seznamu věcí, jen bychom vás chtěli poprosit, abyste dítku pořídili vše potřebné a dle možností v zelených, maskovacích, přírodních, šedých, černých barvách. S ohledem na charakter tábora a jeho program tak bude zajištěno, že se Vaše dítě bude moci bez jakéhosi omezení účastnit veškerých her, bojovek a dalších aktivit.
Samozřejmě nemusíte vše nakupovat za drahý peníz ve specializovaných prodejnách či armyshopech. Často je možné narazit na různé výprodeje či jiné příležitosti k levnému nákupu (myslíme i tržnice apod.). Dobře se nakupuje také například na různých vojenských akcích typu Bahna či Cihelna.
Pokud byste v tomto směru potřebovali s čímkoliv poradit, je Vám plně k dispozici první seržant Tatíček (e-mail: bunkrak2010@gmail.com, telefon: 602 669 065). 
Pokud něco nebudete moci sehnat, ozvěte se - buď můžeme udělat nějakou hromadnou objednávku nebo sehnat potřebnou věc pro Vaše dítě z našich zdrojů.

Aktuálně pro Vás připravujeme bližší informace o pojetí a programu tábora.

Můžeme Vám doporučit náš web nyní pravidelně sledovat, protože na něm bude stále až do začátku tábora přibývat informací a zajímavostí.
No a v průběhu tábora Vás rodiče stejně jako vloni budou čekat denní aktuality a táborová kronika. Také budete opět moci posílat přes webový Vzkazník posílat kdykoliv svému dítěti vzkaz. Ten mu bude vždy co nejdříve doručen. A zde máme jednu novinku: letos budou mít děti možnost poslat vzkaz také vám rodičům. Pokud dítě napíše vzkaz pro Vás na speciální formulářík, které budou volně k dispozici, a vhodí jej do patřičné schránky, ještě týž den se jeho zpráva dostane prostřednictvím e-mailu k Vám.

Co dodat? V tuto chvíli je zaplněna více než polovina kapacity tábora a každý den přicházejí další a další přihlášky. Proto bychom Vám už jen chtěli doporučit skutečně příliš s přihláškou neváhat, abyste měli své místo na Bunkráku 2011 jisté a nepatřili nakonec k těm, které nebudeme z kapacitních důvodů již přijmout.

Přejeme pěkné dny a těšíme se na vás.

 

 


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

 

ts