S novým rokem nové informace

3.1.2011

Ještě jednou vám všem přejeme všechno nej do nového roku 2011. A co nám se svým začátkem přinesl?

V souvislosti s přechodem dospěláků našeho tábora k jiné dětské organizaci došlo ke změně zastřešující organizace -spadáme nyní pod dětské sdružení Zelený strom. Změna pořadatele nemá na vlastní fungování Bunkrologického tábora žádný vliv - vedoucí zůstávají stejní, provoz zůstává stejný, jde jen o jinou hlavičku a jiné účetnictví.

Díky této změně vám ale můžeme oznámit dobrou zprávu - oproti loňskému roku se nám podařilo poměrně zajímavě snížit cenu tábora. Cena letošního tábora - a to již konečná, bez jakýchkoliv dalších poplatků - činí 3.950 Kč. (Doufejme, že se nám nějak výrazně nezdraží potraviny a energie.) Doprava bude stejně jako vloni vlastní.

V tomto týdnu budou spuštěny také přihlášky na tábor. Systém přihlašování bude poněkud jiný než vloni, vše se včas dozvíte zde i v e-mailech, který rozešleme těm, na něž máme kontakt.

Více o novém pořadateli:
Zelený strom – sdružení dětí a mládeže
Bělčická, Praha 4 - Spořilov
IČ: 65401387
www.taborbitov.cz
E-mail : zeleny-strom@email.cz
Sdružení Zelený strom bylo založeno v roce 1996 a registrováno na Ministerstvu vnitra. Sdružení od roku 1997 pořádá letní tábory pro děti na vlastní táborové základně v Jižních Čechách- Bítov u Chýnova, nově zastřešuje i Bunkrologický tábor ve Starém Městě pod Landštejnem.

Děkujeme za pochopení.

Pokud byste potřebovali cokoliv upřesnit či se na cokoliv zeptat, ozvěte se - viz sekce Kontakty.

 


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

 

ts