Přátelé, radujme se - Bunkrák 2011 bude!

22.8.2010

V sobotu 21.8.2010 se sešlo kompletní vedení Bunkrologického tábora 2010, aby zhodnotilo s odstupem vše, co se týkalo Bunkráku 2010, a rozhodlo se, co a jak příští rok.

A jak již naznačuje titulek - mnohým ku radosti můžeme nyní oznámit, že Bunkrologický tábor 2011 se právě začal připravovat!

Proběhne v termínu od 2. do 17. července 2011 na stejném místě jako letos - u Starého Města pod Landštejnem.

Letošní tábor měl podtitul "Od kamene k betonu". Pro příští rok bylo dáno téma "Specialisté - Zelené barety". Všichni táboroví pracovníci již v tuto chvíli začínají pracovat na nové celotáborové hře, která bude právě z tématu Specialistů neboli Zelených baretů vycházet. Jak název napovídá, každý bude mít nějakou svoji úzkou specializaci, ve které se na táboře bude školit a zdokonalovat a díky které bude ve své jednotce plnit (kromě jiných) vždy své specifické úkoly. Pro Vaši představu půjde například o zdravotníky, průzkumníky, radisty, logisty, odstřelovače...

Toliko můžeme v tuto chvíli napovědět. Že v celém táborovém programu budou svoji důležitou roli hrát bunkry - řopíky, to ani nemusíme připomínat.

V každém případě již nyní můžete mailem hlásit své předběžné přihlášky (od ledna pak bude stejně jako letos zahájeno přihlašování oficiální). 

Opět se i Vy můžete zapojit do přípravy programu - budete-li mít jakýkoliv nápad pro využití v rámci celotáborové hry nebo obecně do programu tábora, napište nám. Vaše příspěvky velmi uvítáme a po zásluze zase odměníme. :-)

 


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

 

ts