Zimní výprava 17.2.2018

12.2.2018

Kam vyrazíme? Směr lesy Prahy-západ a údolí Zahořanského potoka.

Ahoj všichni!
BUNKRÁK z.s. vás tímto zve na jednodenní zimní výpravu.

Kdy: sobota 17. 2. 2018


Kam: Lesy Prahy západ a údolí Zahořanského potoka

Délka: cca 10 km

Trasa:
z vlakové zastávky Luka pod Medníkem po červené turistické značce přes Bohuliby a vyhlídky Třeštibok a Hadí skála do Petrova, vrch Ďábel a odtud po zelené a červené turistické značce do Zahořanského dolu a odtud dále po modré turistické značce až do Zahořan a Březové - Oleška nebo Davle, a to podle počasí a času.
Trasu je možné vysledovat na cykloturistické a turistické mapě Dolní Posázaví v měřítku - 1:25000. Trasa povede po značených turistických cestách.
Cestou budou hrací zastávky a zastávky na jídlo.

Sraz:
v sobotu 17. 2. 2018 v 09:30 hod před pokladnami na hlavním nádraží v Praze. Odjezd vlaku je v 09:55 a příjezd do Luk pod Medníkem je dle jízdního řádu v 10:52 hod.

S sebou:
Vhodné a dostatečné oblečení a obutí dle aktuálního počasí, nelze doporučit předem neb letošní počasí je takové rozmarné a nelze jej předvídat, doporučuji dostatek jídla a pití na celou cestu (čaj, cukr a vlastní nádobu až budeme vařit vodu). Po cestě jsou možné občerstvovny v Lukách pod Medníkem (neznámá otvírací doba) a pak až v Březové Olešku a v Davli (neznámá otevírací doba). Doporučuji vybavení na jídlo hlavně něco na čaj - hrneček.

Návrat: zcela podle naší schopnosti zvládnout trasu. Autobusy odjíždějí z Březové Oleško 16:39 hod anebo vlaky z Davle 16:50 nebo 17.50 hod

Doporučené vybavení a výstroj:
Vhodné oblečení a obutí na putování po lese – prosím uzpůsobit aktuálnímu počasí – nebude teplo a možná nám i bude padat sníh.
Jídlo a vodu na pití – počítej prosím minimálně s 1,5 litru na osobu, aby bylo i na uvaření čaje. Možnost doplnění je neznámá. Věci na přípravu jídla hrnek, čaj, cukr a pod.

Kdo máte zájem se naší výpravy účastnit, nahlaste se prosím co nejdříve na níže uvedenou e-mailovou adresu i s uvedením počtu účastníků.

Těším se na Vás.

Velitel praporu
plukovník Tatíček
 +420602669065
 bunkrak2010@gmail.com

 


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022

 

ts