Přihlášky na Bunkrák 2013 spuštěny! :-)

3.1.2013

Milí rodiče, tak už je to tady! Zahajujeme oficiální přihlašování na Bunkrák 2013!

Omlouváme se těm věrným, kteří očekávali spuštění přihlášek hned 1.1.2013 - schvátil nás moribundus. Nyní již jsme ale opět při síle a tudíž můžeme zahájit přihlašování.

Jak tedy na to?


Přihlášení dítěte na Bukrák 2013, prosíme, proveďte následujícím způsobem:


1. Stáhněte si soubor s přihláškou do svého počítače - formulář přihlášky je ke stažení ZDE.  (Přihláška je ve Wordu - ve formátu .doc.)

2. Otevřete jej a vyplňte do patřičných kolonek (doporučujeme využít funkci Insert - přepis původního textu) údaje o přihlašovaném dítěti.

3. Šedě podbarvenou část nevyplňujte. Poslední vyplňovanou položkou bude Vaše jméno (jméno toho, kdo přihlášku vyplňuje) a to pouze vypsané v počítači - podpisy z obou stran se na přihlášku doplní při nástupu na tábor.

4. Uložte soubor se všemi provedenými změnami (s vepsaným textem). Můžete soubor i přejmenovat tak, aby měl podobu např. "jmenoditete.doc", ale není to nutné.

5. Přihlašujete-li více dětí, pak pro každé dítěte, prosím, vyplňte samostatný formulář.

6. Soubor pak odešlete jako přílohu na e-mail hana.maresova@gmail.com.

 

Následně Vám e-mailem zašleme přidělený variabilní symbol a ostatní instrukce k platbě.


Pokud počítač není právě Váš kamarád, můžeme přihlášku vyplnit za Vás - stačí když zavoláte na kontaktní telefon 723 236 283 (p. Marešová) a nadiktujete nám potřebné údaje.

  
V případě potřeby individuálních podmínek platby za tábor nás neváhejte kontaktovat k domluvě.

 

Součástí přihlášky jsou tyto VŠEOBECNÉ A STORNO PODMÍNKY ÚČASTI NA LETNÍM TÁBOŘE:

1. uhrazení platby za tábor 4.200,- Kč (do 14 dnů po odeslání přihlášky záloha ve výši 1.000 Kč, do 15.5.2013 doplatek)
2. při oznámení o neúčasti na táboře do konce května 2013 bez lékařského potvrzení propadá 50% z platby
3. při oznámení o neúčasti na táboře od začátku června do konce června 2013 bez lékařského potvrzení propadá 100% platby
4. při nenastoupení přihlášeného dítěte na tábor s lékařským potvrzením se vrací stravovací norma, tj. 125,- Kč na den a osobu,
5. při nenastoupení přihlášeného dítěte na tábor bez lékařského potvrzení propadá 100% platby
6. v případě předčasného odjezdu se vrací jen stravovací norma a to jen tehdy, je-li tato skutečnost nahlášena nejpozději při příjezdu na tábor. Stravovací norma se vrací také v tom případě, brání-li pobytu na táboře zdravotní stav dítěte podložený lékařským potvrzením.
7. Účastníci tábora nejsou úrazově pojištěni.

(POZN.: Doporučujeme pro dítě na dobu tábora uzavřít připojištění na úraz, na dítětem způsobenou škodu na zdraví či majetku někoho jiného, případně pojištění proti ztrátě zavazadel. Formou cestovního pojištění je toto možné sjednat například zde https://www.generali.cz/portal/online/cestovniPojisteni.nsf/step01?OpenForm - pojištění na úraz Vás na celou dobu tábora bude stát 48 Kč, rozšířené pojištění i na škodu a zavazadla pak na 144 Kč. Takto tomu bylo v roce 2011/2012, předpokládáme, že k výrazným změnám nedošlo či nedojde.)  

Podpisem přihlášky (který doplníme my i Vy při nástupu dítěte na tábor) potvrzujete, že s výše uvedenými podmínkami účasti na táboře souhlasíte a že také souhlasíte se členstvím Vašeho dítěte v dětském sdružení Zelený strom. Toto členství jej k ničemu nezavazuje, ale dle stanov tohoto sdružení jej opravňuje k účasti na táboře.
 

Těšíme se na vás! :-)


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

 

ts