Instrukce k začátku tábora

18.6.2018

Vzhledem k tomu, že se již pomalu blíží nástup dětí na letní dětský tábor BUNKRÁK 2018 - Indočína 1942 - 1975, máme pro vás pár důležitých informací.

   

1) Nástup na tábor je 30. 06. 2018 a očekávat Vás budeme v době mezi 13:00 až 14:00. Pokud někdo potřebuje z vážných důvodů dorazit dříve nebo později, je to možné, ale potřebuji tuto skutečnost předem v čas projednat. V takovém případě mě, prosím, kontaktujte co nejdříve.
 
2) Adresa tábora je Cyklocamp Staré Město pod Landštejnem. Autem se dá vjet přímo do cyklocampu a hned za vjezdem je vlevo parkoviště, kde lze zaparkovat a jít asfaltovou cestou směrem dolů.
 
3) Při přebírání dětí budeme potřebovat předat spolu s dítětem: potvrzení lékaře, prohlášení o bezinfekčnosti (obé viz příloha),  kopii karty pojištěnce, kopii očkovacího průkazu, prohlášení zákonných zástupců (viz příloha) a souhlas zákonných zástupců (viz příloha) a léky, které užívá, včetně rozpisu jejich užívání a způsobu jejich uložení.
 
4) Pokud přijede Vaše dítě na tábor se svou zbraní, nechť má nabitou jednu baterku a připravený zásobník do zbraně, včetně kuliček.
 
5) Pokud si budete půjčovat pro Vaše dítě na táboře zbraň, bude Vám předána spolu s příslušenstvím ve skladu zbraní a proti zaplacení půjčovného a podpisu předávací protokolu.
 
6) Prosím, aby při příjezdu na tábor měli děti sbalené batohy pro přespání mimo tábor - čili sbalenou karimatku, spacák, pončo a věci na spaní. Pokud budete v tomto směru potřebovat poradit, neváhejte mne kontaktovat.
 
7) Prvním jídlem na táboře je večeře. Prosím, aby jste s tím počítali (dítě by mělo být při nástupu na tábor po obědě), a rovněž prosím, nedávejte dětem žádnou svačinu, která by mohla během odpoledne podlehnout zkáze.
 
8) Důrazně upozorňuji, že je zakázáno, aby dítě mělo na tábor mobilní telefon či jakékoliv elektronické přístroje typu tablet.  
 
Jan Mareš
hlavní vedoucí tábora
+420602669065
 


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022

 

ts