Informace pro rodiče

12.7.2013

Plán příletu mimozemšťanů, nedělní odlet a další důležitosti...

Milí rodiče a přátelé Buknráku,

již se nám to vše rychle chýlí k závěru. Jak všichni víte z osobního sdělení a e-mailů, letos bude závěr tábora poněkud atypický - pozvali jsme Vás rodiče k sobotnímu příjezdu a zapojení se do programu. Hlavní třešinkou pro všechny děti a dospělé by měla být vaše stylizace do mimozemšťanů. Čím méně budete k poznání, tím lépe. Samozřejmě jsou ale vítáni i ufouni humanoidního typu - s minimálními odlišnostmi od lidí...

Pro Vaši informaci - sejdeme se ve 14.00 hodin na horním parkovišti kempu (ne na tom, kam jste přijížděli při předávání dětí, ale až nahoře v kopci nad restaurací - pod chatkami). To samozřejmě s ohledem na "Přísně tajné" - aby dětičky netušily co nejdéle, co jsme na ně vymysleli... .-)
Pozn. Máma Marešová bude také za mimozemšťana (bude si vybírat svoji dceru) a bude tedy organizační spojkou mezi mimozemšťany a bunkráky.

Poté společně sejdeme dolů za dětmi a budeme zapojeni do jejich programu.

Prosíme na tomto místě všechny rodiče, aby zkusili zahrát roli mimozemšťana, který mezi dětmi nikoho nezná a skutečně si bude vybírat pro svou planetu právě toho ochránce, který pro ni bude nejvhodnější - bude to nakonec samozřejmě Vaše ratolest, ale proč dětičky trochu nenapnout a nemotivovat k pěkným výkonům. Budou totiž procházet určitými závěrečnými "zkouškami", na kterých prokážou právě před Vámi, co umějí, co se na táboře naučily. Bude tedy lepší, když budete sledovat všechny kadety a ne pouze toho svého. Měli bychom se vyhnout "vítacím" scénám a mluvení dětí se svými rodiči. Rádi bychom tak srovnali handycap těch dětí, kterým rodiče přijet nemohou. Moc děkujeme za pochopení.

Někteří mimozemšťani (rodiče) již naznačovali, že budou mít i svůj specifický jazyk, takže když budete pípat či mluvit hatmatilkou, zase to bude vtipný přínos do Vaší role. :-)

Večer nás pak čeká společný táborák. V určité části programu pak budou jednotliví zástupci planet vyzváni, aby si svého ochránce vybrali - tedy se tím přihlásíte ke své ratolesti. Pokud budete odvážet více dětí, můžete si říct o dva ochránce - a říct k tomu třeba to, že Vaše planeta je příliš velká a potřebujete tedy ochránce dva nebo tak podobně. :-) Kreativitě se meze nekladou.

Jen prosíme také o respektování určitých pravidel běhu tábora, mezi která bude patřit i nemožnost vstupu do ubikací dětí. Se všemi těmito instrukcemi budete seznámeni na místě.

V neděli pak budete moci pospat, zajít si nahoře do restaurace na snídani (stejně jako v sobotu na večeři) a od 11 hodin budeme děti předávat obdobným způsobem jako při přebírání na tábor. Jako vždy počítáme s předáním děti mezi 11tou a 12tou hodinou, nesměrujte prosím proto svůj příjezd na pozdější dobu. Pokud byste měli po cestě nějaký problém a zdrželi se, dejte nám prosíme včas vědět.

Ti, kteří nemohou přijet v sobotu, ale přijedou až v neděli, mohou sice přijet dříve, ale všichni budeme balit a uklízet (bez pomoci rodičů), takže kontakt s dětmi a předání bude možné skutečně až od 11té hodiny. Vítání budou i v neděli mimozemšťané všeho druhu. :-)

Toliko tedy k závěru tábora. Pokud byste se ještě chtěli na něco zeptat, ozvěte se na mail či telefonicky.

 

Jinak z dalších informací:

Pokud chcete vědět, jak je to u nás aktuálně s počasím, deštěm či bouřkami, podívejte se na radar.bourky.cz.

Co se týče fotografií v kronice, z důvodu špatného internetového připojení nemůžeme nahrávat fotky větší. Ale každý bunkrák po táboře obdrží jako každý rok DVD s fotografiemi a videozáznamy z tábora. DVD přijde poštou cca do měsíce od konce tábora - o odeslání dáme vědět (závisí to na termínu sestříhání videa).


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

 

ts