Bunkrák 2012 zahájen!

2.7.2012

Dle depeše se všichni přeživší shromáždili na popsaném místě v popsanou dobu a začalo nám jedno velké dobrodružství...

Jak již rodiče při příjezdu na tábor možná viděli, letos se v kempu podařilo opravit dva "teskobaráky", z nichž jeden nám slouží jako stylová ubikace a druhý jako jídelna.

Máme samostatné záchody a umývárky, takže na rozdíl od minulých let se vlastně vůbec nemísíme s ostatními návštěvníky kempu. Velikou výhodou je také tepelná stálost "na vraku naší lodi s kajutami" - přes parné dny je zde chládek a v noci si kajuty pro změnu udržují teplo. Kajuty jsou obloženy krásným novým dřevem, děti spí povětšině na klasických postelích, pouze některé mají klasické palandy. Po celý den je k dispozici i teplá voda.

Za všechnu vstřícnost tímto velmi děkujeme zaměstnancům Cyklocampu, kteří pro nás nové ubikace připravili, kteří se o nás krásně starají a mají nás rádi, což je vidět na každém kroku včetně stravy. :-)

Jinak již jsme spustili oblíbený Vzkazník, který je rodiči i dalšími příbuznými a kamarády dětí hojně využíván. Pokud byste někdo náhodou měli problém s odesláním vzkazu, zkuste si web otevřít v jiném typu prohlížeče (Explorer - Mozilla - Opera...).

Doporučujeme vám pravidelně sledovat Kroniku Bunkráku 2012. Píšeme do ní o všem, co děti dělaly nebo budou dělat, průběžně přidáváme fotografie.

Vám rodičům přejeme příjemný odpočinek :-) a jakmile bude nějaká důležitá informace, opět se vám ozveme. Pěkné dny! :-)

 


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

 

ts